Życie – bieg z przeszkodami.

Staram się przekazywać wiedzę jak najciekawiej i poruszać interesujące tematy rozwój siebie. Do tego dążę i to moje główne motto pracy. Interesuję się rozwojem już ponad trzy lata i brakowało mi książek i filmów, gdzie nie będą owijać w bawełnę i zanudzać każdego odbiorcę. Przecież chodzi o to, aby zarażać się pozytywnością i optymizmem.
Stąd właśnie ten post.
Wpis o bieganiu. Nie potrafiłbym wymienić, ile dzięki niemu zawdzięczam i ile mi wciąż daje. Jest jak dobry przyjacielktórym staram się utrzymywać dobrą relację i spotykać jak najczęściej.
Ale sprawa o czym innym.
Jak zaczynałem swoją biegową przygodę, często po jakimś czasie dostawałem olśnienia. Eureka! To ten moment w którym mój umysł się poszerzał i wpadałem na najlepsze życiowe pomysły. Dzięki temu wykluła się moja idea autostopu, wyprawy której naprawdę wiele zawdzięczam. Przeżyłem na niej najszczęśliwsze momenty życia. To dzięki bieganiu wpadłem na pomysł biegu do Ojcowskiego Parku Narodowego z Krakowa, który zainicjował pomysł nagrywania filmów na You Tube. To podczas biegu wpadłem na pomysł, że chcę kiedyś organizować szkolenia rozwoju siebie na podwórzu, na kempingach z namiotami i połączyć to z biegowym treningiem.
Teraz odkryłem czytając książkę „Trening mentalny biegacza”, że to normalne. Po 30 minutach biegu wyostrza się nasz intelekt, a kora mózgowa płatu czołowego, która odpowiada za rozwiązywanie problemów, ulega aktywacji. Więc to nie tylko mój wymysł, to potwierdzony badaniami, niezwykły fakt.
To tak naprawdę pojedyncze, wielkie idee, na które wpadłem biegnąc.

Będę od czasu do czasu zachęcał do biegania. To bardzo rozwojowa pasja i jestem przekonany, że z odpowiednim nastawieniem, odpowiednim treningiem i motywacją większość osób pokocha bieganie.

Zrób pierwszy, najtrudniejszy krok i zbuduj siebie!

Jeśli nie wiesz jak zacząć i ile biegać, skontaktuj się ze mną, a pomogę ile wiem. Każda osoba, która dzięki temu odmieni swoje życie, będzie dla mnie ogromną inspiracją.

Spodobało się? Polub i udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *