Kontakt

Adres e-mail: seductive_rob@wp.pl


Telefon kontaktowy: 720 791 303


Social Media

Facebook: https://www.facebook.com/robert.jakubczak97


Instagram: https://www.instagram.com/seductive_rob/


Snapchat: https://www.snapchat.com/add/autostopeuropa


YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC8bCBq3QTWKdxIT07BJAbjw 

Masz pytania?
Nie ma nic lepszego w życiu człowieka, niż zadawanie pytań. Jestem do Twojej dyspozycji!

Spotkaj się ze mną!

Najbliższy rok akademicki to rozdział mojego życia zatytułowany "Relacje Interpersonalne". Chcę poznawać jak największą liczbę osób i wydobywać z nich wszystko co wartościowe. Czy jest lepszy sposób na naukę komunikacji oraz doskonalenie swoje umiejętności socjalnych, niż rozmowa z drugim człowiekiem? Dlatego zapraszam Cię do siebie! Na herbatę, na kawę, na wodę, na sok - spotkajmy się i porozmawiajmy. Staniesz się moją osobistą inspiracją!

Mam przygotowaną listę pytań odnośnie relacji międzyludzkich i chciałbym uzyskać odpowiedzi od jak największej liczby osób. Napisz do mnie, a umówimy się na konkretny termin. Nie ważne czy masz 13 czy 70 lat, czy jesteś studentem, czy pracujesz w sklepie spożywczym, czy jesteś właścicielem 14 firm - odrzućmy zbędne oceny i stereotypy, aby poczuć czym jest prawdziwa, głęboka i inspirująca rozmowa

Jeśli masz jakieś drobne problemy z natury umiejętności miękkich - wystąpienia publiczne, motywacja, trudności w nauce, radzenie sobie ze stresem itp; to chętnie i oczywiście jak najbardziej darmowo wskażę Ci przydatne ćwiczenia i techniki. 

To jak? Jesteś gotowy na tę inspirującą rozmowę?

Skontaktuj się ze mną!

Mój adres:

ul. 18 Sierpnia 4a/14
40-850, Katowice


Zapisz się na newsletter po więcej inspiracji: