Rekomendacje

“Z Robertem znamy się od przedszkola. Do końca gimnazjum był najzwyklejszym na świecie człowiekiem, który nie widział niczego oprócz sportu. Po gimnazjum wyjechał do szkoły w Krakowie i tam zaczął interesować się rozwojem siebie. Widziałem jak z dnia na dzień staje się coraz lepszym człowiekiem; jak codziennie stara się zmienić coś w sobie, aby tylko nie stać w miejscu. Teraz jest jednym z najbardziej inspirujących ludzi jakich znam. Dzięki niemu wziąłem się w garść i sam zacząłem korzystać z życia pełnymi garściami. Drzemie w nim ogromny potencjał i z dnia na dzień doskonale go wykorzystuje.”

-Maciej K.

„Młody, energiczny, pełen optymizmu, o nieziemskim talencie obserwacji otoczenia i nieokrzesanej chęci czegoś wielkiego – myślę, że te cechy najlepiej oddają Jego charakter. Największa pasja – psychologia, sprawia, że każdego dnia poszukuje nowych rzeczy: raz jest na boisku siatkarskim, aby po chwili rzucić spocone ubraniai wbiec na teatralną scenę. Autor książki „Strach Przed Odwagą”. Myślę, że można go nazwać trenerem mentalnym, który pokazuje ludziom ich wielki, niewykorzystany potencjał, który zachęca do wyjścia ponad przeciętność.”

-Dominik T.

"Znam Roberta już kilka lat i od samego początku naszej znajomości niezwykle interesował się psychologią. Nawet chodził ze mną na zajęcia z tego przedmiotu na moje studia, kiedy on sam był jeszcze w liceum. Od początku dało się odczuć, że Robert ma na siebie pomysł i zna kierunek, w którym chce się rozwijać. To jest bardzo cenne! Jego pasja do samorozwoju sprawiła, że zrobił tak wiele rzeczy w swoim życiu, jakich nie jest w stanie wykonać większość ludzi w jego wieku. Największym - moim uznaniem - cieszy się jego autostopowa podróż po Europie, w której spędził parę miesięcy i zwiedził kilkanaście krajów. Jak widać wystarczy sprawić by się chciało i można dokonać rzeczy zasługujących na wielki szacunek. Inspiruj nas dalej Robert!"

-Marcin M.


Zapisz się na newsletter po więcej inspiracji: